mcrblg-header-image

search

Trzeba także pamiętać o tym.


Wszelkie zbiorniki na nieczystości w obszarze gromadzenia sanitarnych ścieków odprowadzanych na terenach, które nie posiadają odpowiedniego uzbrojenia kanalizacyjnego to szamba betonowe. Są one wytwarzane na bazie kruszywa z kamieni z dodatkiem wszelkich płynów na wodoszczelność. Dokładne wykonanie wszystkich zbrojeń, oraz wszelkie dodatkowe zabezpieczenia sprawiają, że tego typu zbiorniki są bardzo odporne na funkcjonowanie szkodliwych czynników, a zatem gwarantują prawidłową odporność.

 

Wśród wszelkich elementów dodatkowych wyposażenia betonowego szamba wyróżnia się także właz betonowy (może być również zastąpiony żeliwnym włazem), krąg oraz dodatkowo pokrywy z betonu czy specjalny klej montażowy. Wszelkie tego rodzaju szamba są transportowane przez auta ciężarowe, które są wyposażone w odpowiedni dźwig.

 

Użycie tego typu produktu obejmuje m.in. możliwość użycia go przykładowo jako zbiorniki na ścieki, zbiorniki na gnojówkę, deszczówkę czy separatory tłuszczu. Ponadto mamy możliwość powiększenia już istniejących szamb z betonu oraz dołączania następnych modułów. Poprzez to możliwe, jest zrobienie wielokomorowych zbiorników.

 

Należy też pamiętać o tym, iż przed wykonaniem odpowiedniej izolacji oraz dodatkowo obsypaniem naszego zbiornika, należy sprawdzić szczelności szamba.

Autor: szamba betonowe

close
Kategorie
avatar

Hi, guest!

settings

menu