mcrblg-header-image

search

Oprócz wyżej omówionych cech.


Różnego typu specyfiki i suplementy bombardują nas ze wszystkich możliwych stron. Duże zaufanie zyskuje zielony jęczmień na odchudzanie. Zielony jęczmień to bomba witaminowa która wykorzystana jest w formie pigułek lub proszku. Zielony jęczmień używany w codziennej diecie bez wątpienia pomaga nie tylko w odchudzaniu, ale również poprawia zdrowie wszystkich chorujących na cukrzycę. Jęczmień zjedzony po posiłku wywołuje uczucie pełnej sytości. Absolutnie nie pozwala organizmowi na podjadanie.

Oprócz przed chwilą omówionych cech jęczmień zielony ma przeciwzapalne właściwości i przeciwwirusowe. Zazwyczaj polecany jest młody, zielony jęczmień. Ma najwięcej witamin: C, E, B, dużo w nim wapnia, kwasu foliowego, potasu, oraz selenu chroniącego przed działaniem wolnych rodników. Chroni także przed chorobami nowotworowymi. Zawarty w nim chlorofil wzmacnia a także pobudza organizm, płuca, jelita, serce. Doskonale poprawia także kondycję naszych włosów i paznokci a dodatkowo znakomicie oddziałuje na poprawę cery redukując pojawiające się zmarszczki a dodatkowo trądzik i zmiany potrądzikowe.

Jak stosować zielony jęczmień? Wydaje mi się, że najlepiej 30 minut przed posiłkiem, dwa razy na dzień. Pamiętać należy także o tym, ażeby rozpuszczać jęczmień w letniej, przegotowanej wodzie, wówczas nie straci swoich własnych właściwości. Natomiast dla zapracowanych oraz mocno zabieganych osób producenci jęczmienia pomyśleli o tabletkach oraz kapsułkach.

Musimy pamiętać, że tylko i wyłącznie regularne stosowanie młodego, zielonego jęczmienia na odchudzanie może przynieść zauważalne, wymierne korzyści. Zatem powodzenia!

Zobacz: młody zielony jęczmień

close
Kategorie
avatar

Hi, guest!

settings

menu