mcrblg-header-image

search

Obecny rok był niezwykle bardzo udany dla naszej firmy.


Nadchodzi świąteczny czas. Każdego roku mam spory problem z obdarowaniem moich w premię świąteczną. Nie jest to oczywiście problem finansowy, a tylko kreatywny. Od zawsze podchodziłem sceptycznie do premii typowo finansowych. Pieniądze, czy różnorodnego rodzaju podarunkowe bony są absolutnie nie w moim stylu.

Zwykle pracownicy wolą otrzymywać nieuznawane przeze mnie prezenty, natomiast już tak znakomicie mnie znają, że nie uważają tego za moją jakąś złą wolę, a jedynie przekonania.

Rok temu kupiłem laptopy oraz komputery dla każdego mojego pracownika. Średnia wartość każdego urządzenia wyniosła mniej więcej półtora tysiąca złotych, więc chyba mojego podejścia do premii świątecznej nie wypada nazwać sknerstwem.

Ten rok był bardzo udany dla naszego przedsiębiorstwa i dlatego myślę o czymś znacznie bardziej oryginalnym niż sprzęt. Zrobiłem nawet ankietę anonimową pośród wszystkich pracowników i prawie jednogłośnie uznali, że miło by przyjęli jakieś urządzenia wielofunkcyjne dell, do zeszłorocznych komputerów.

Zrealizowałem więc mój plan w połączeniu z ich potrzebą, czyli każdy z moich z pracowników otrzymał wycieczkę do wybranego przez siebie państwa, plus wspomniane urządzenie wielofunkcyjne.

Mam nadzieję, że uważają mnie za dobrego szefa.

Autor: dell optiplex

close
Kategorie
avatar

Hi, guest!

settings

menu