mcrblg-header-image

search

Nawigowanie jakością badań w tymże przypadku jest niemożliwe.


Oferujemy Państwu szkolenie za sprawą którego pracownicy waszego przedsiębiorstwa nauczą się szacować jakie alergeny w pokarmach występują w wysokich stężeniach w danych substancjach pokarmowych.

 

Nawigowanie jakością badań w tym przypadku jest absolutnie niemożliwe bo profesjonalne szkolenie dla laboratorium przeprowadzane jest pod najwyższą kontrolą, przez wysoko wykwalifikowanych fachowców, którzy zajmują się dokładnym szacowaniem czy wszelkie alergeny w żywności są faktycznym kłopotem, lub także wymyśloną historią poprzez konkurencję.

Alergeny w produktach żywnościowych nawet w tych najmniejszych ilościach powodują skażenie które dyskwalifikuje dany wyrób do spożywania.

 

Dlatego tak istotnym elementem wszelkich działań jest profesjonalne szkolenie dla laboratorium.

Bez wątpienia każdy pracownik, który został przeszkolony musi posiadać świadomość tego jak ta sprawa jest poważna, poprzez to sterowanie jakością wszelkich badań nie może być tutaj dopuszczalne. Możliwe manipulacje wyników badań odbić się mogą na zdrowiu spożywających pokarmy posiadające wręcz minimalne zanieczyszczenia. Obecność alergenów w produkcie spożywczym musi być dokładnie oszacowana, a jeśli są to alergeny których spożywanie może wywołać wstrząs anafilaktyczny, nawet ich znikoma obecność musi zostać wykazana przez dokładne oraz precyzyjne badania laboratoryjne.

Więcej: szkolenie dla laboratorium

close
Kategorie
avatar

Hi, guest!

settings

menu